Результаты Нацу 2011, день 11

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Кимураяма (7-4) хикиотоси Акисэяма (4-7)
Такарафудзи (6-5) йорикири Токитэнку (5-6)
Бусюяма (4-7) цукиотоси Тотиновака (4-7)
Тотинонада (5-6) осидаси Вакакою (6-5)
Миябияма (5-6) уватэдасинагэ Асасэкирю (6-5)
Такамисакари (4-7) осидаси Сётэнро (3-8)
Кёкутэнхо (5-6) йоритаоси Гагамару (4-7)
Кайсэй (10-1) цукидаси Йосикадзэ (7-4)
Тойохибики (6-5) ситатэнагэ Тотиносин (10-1)
Тосаютака (8-3) йорикири Ваканосато (5-6)
Тамаваси (5-6) окуридаси Такэкадзэ (6-5)
Алан (4-7) осидаси Аминисики (5-6)
Гоэйдо (7-4) кубинагэ Хомасё (2-9)
Китатайки (2-9) йорикири Тойоносима (2-9)
Какурю (8-3) осидаси Тотиодзан (2-9)
Котоосю (3-8) фусэн Кисэносато (5-6)
Харумафудзи (6-5) хиккакэ Кайо (7-4)
Балт (9-2) сукуинагэ Окиноуми (6-5)
Хакухо (11-0) йорикири Котосёгику (8-3)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Сагацукаса (9-2) осидаси Йосиадзума (6-5)
Сиронорю (3-8) цукидаси Цуругидакэ (4-7)
Каонисики (4-2) цукиотоси Саданофудзи (4-7)
Тамаасука (5-6) йорикири Фудзиадзума (7-4)
Масурауми (3-8) осидаси Коккай (3-8)
Дайдо (6-5) йоритаоси Саданоуми (4-7)
Хотияма (6-5) хатакикоми Таманосима (2-9)
Такаясу (7-4) котэнагэ Масунояма (7-4)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Тотинохама (3-3) хикиотоси Такагэппо (4-2)
Фудзимото (5-1) осидаси Асатэнмаи (4-2)
Яматофудзи (3-3) уватэдасинагэ Акинокава (2-4)
Тиёмару (4-2) осидаси Нотодзакура (5-1)
Амацу (3-3) сукуинагэ Рюонами (4-2)
Токатиуми (2-4) осидаси Рюдзинсакари (3-3)
Хигоараси (3-3) йорикири Адзумарю (4-2)
Кацунофудзи (3-3) осидаси Тойонокуни (2-4)
Фукугорики (4-2) осидаси Маэта (5-1)
Такунисики (5-1) йорикири Тиёотори (6-0)
Казафудзан (4-2) уватэнагэ Тэнроку (3-3)
Арауми (1-5) осидаси Сэйро (2-4)
Котоюки (5-1) осидаси Кэй (4-2)
Сакигакэ (3-3) йорикири Тэраомару (2-4)
Тиёдзакура (5-1) цукиотоси Вакарюсэй (4-2)
Наканокуни (3-3) йорикири Хисёфудзи (4-2)
Аодзора (2-4) осидаси Токусинхо (3-3)
Фукунохана (0-6) ситатэнагэ Рикирю (1-5)
Кёкусюхо (3-3) йорикири Китадзоно (4-2)
Тиёнокуни (4-2) окуридаси Мотимару (3-3)
Икиой (3-3) котэнагэ Китахарима (2-4)
Минами (4-2) сотогакэ Сотайрю (5-1)
Бякко (1-5) йорикири Тотицубаса (2-4)
Ониараси (5-1) осидаси Мацутани (6-0)
Таканояма (4-2) хатакикоми Мёгирю (3-3)
Камбаяси (3-3) цукиотоси Какидзоэ (2-4)
Аоияма (4-2) йорикири Нионоуми (3-3)

Сандаммэ

Восток Кимаритэ Запад
Рюсёнами (3-3) хатакикоми Кихакурики (2-4)
Тотиотоха (4-2) йорикири Акацуки (3-3)
Сёбуси (4-2) сукуинагэ Фудзинохана (3-3)
Тосахаято (3-3) хатакикоми Ямарю (4-2)
Мацубаяма (3-3) осидаси Миура (2-4)
Ханасэгава (4-2) оситаоси Каминояма (3-3)
Юки (2-4) сукуинагэ Икиносима (3-3)
Тамакайдзан (4-2) йорикири Камиютака (5-1)
Маэсинпу (4-2) йорикири Вакахикари (3-3)
Кайнокура (2-4) сукуинагэ Огифудзи (3-3)
Аоимару (5-1) осидаси Якуносима (6-0)
Сэкихо (3-3) осидаси Нотоадзума (4-2)
Такамисато (4-2) йорикири Касугасима (3-3)
Йосифудзи (1-5) йорикири Тиёсюхо (2-4)
Тотихаятэ (4-2) хатакикоми Исоадзума (3-3)
Онами (1-5) осидаси Томисакаэ (2-4)
Кавасита (1-5) хиккакэ Цуя (0-6)
Кайновака (4-2) йоритаоси Митохикари (5-1)
Касугасато (3-3) йоритаоси Такасёма (2-4)
Дан'ю (3-3) окуридаси Кинунонами (2-4)
Котофукудзю (6-0) йорикири Амуру (5-1)
Тосахикари (1-5) йорикири Танэмару (2-4)
Тиёсёма (4-2) йорикири Окинофудзи (5-1)
Окорю (3-3) хикиотоси Фудзиараси (2-4)
Иссинрю (3-3) оситаоси Касугарю (2-4)
Тохо (3-3) окуридаси Мацухара (2-4)
Котоэко (4-2) осидаси Гоноуми (3-3)
Котокобаи (4-2) хатакикоми Тотиносима (5-1)
Котокэнсэй (5-1) осидаси Минаносато (4-2)
Тацу (3-3) осидаси Котонинсэй (2-4)
Котокин'о (5-1) йоритаоси Сасаяма (4-2)
Дайсёива (3-3) йорикири Отакаяма (4-2)
Кайсинхо (0-6) йорикири Тэруадзума (1-2)
Иноэ (3-3) осидаси Митоютака (4-2)
Хокутокуни (6-0) осидаси Вакакасуга (5-1)
Мугэндай (4-2) цукиотоси Горикияма (3-3)
Маэгундзан (2-4) уватэнагэ Дайонами (3-3)
Миямару (3-3) йорикири Какурэйдзан (4-2)
Хоккайрю (3-3) йорикири Аисака (4-2)
Рютэй (2-4) осидаси Вакакэнго (3-3)
Хосидзакура (4-2) осидаси Котоотори (3-3)
Тиёнисики (3-3) осидаси Фукунокуни (2-4)
Масутоо (5-1) котэнагэ Масумиура (4-2)
Исанокуни (2-4) йорикири Дэваносато (1-5)
Тооругава (3-3) оситаоси Хокуорю (2-4)
Тотинояма (3-3) цукиотоси Дэвахаятэ (4-2)
Мусокэцу (1-5) хатакикоми Аокисин (0-6)

Дзёнидан

Восток Кимаритэ Запад
Кобудзан (4-2) цукидаси Хисанотора (6-0)
Адзумахана (1-5) осидаси Фудзиновака (2-4)
Масукома (4-2) уватэнагэ Тамаюки (3-3)
Сакума (4-2) оситаоси Итако (3-3)
Сюхо (1-5) уватэнагэ Хокуторю (2-4)
Кототакахаси (3-3) йорикири Дайсёрин (2-4)
Тэнкайдзан (3-3) уватэнагэ Канрю (4-2)
Хигонохана (3-3) йорикири Окунияма (4-2)
Осато (2-4) уттяри Онояма (3-3)
Йосигава (2-4) йорикири Миманисики (1-5)
Китасацума (4-2) йорикири Косинонами (5-1)
Сотэнрю (6-0) котэнагэ Токкорики (5-1)
Михара (1-5) йорикири Дайсёфудзи (2-4)
Мориурара (2-4) йорикири Такатэнсю (3-3)
Хара (2-4) йоритаоси Дайтокэн (1-5)
Ниояма (5-1) оситаоси Тайкомару (4-2)
Асарюхо (2-4) хатакикоми Амановака (3-3)
Адзумасакари (5-1) йорикири Тамасэйрё (4-2)
Вакагэндзи (1-5) цуридаси Нара (2-4)
Вакакоки (3-3) хатакикоми Оигараси (4-2)
Танно (3-3) осидаси Тэраофудзи (4-2)
Вакахидзэн (3-3) осидаси Киримару (2-4)
Токиараси (5-1) йоритаоси Хасэгава (4-2)
Кайнорю (6-0) оситаоси Ханакадзэ (5-1)
Асаамами (1-5) осидаси Косэки (2-4)
Дайти (3-3) окуридаси Тикараяма (4-2)
Кумао (2-4) цукиотоси Адзумасё (3-3)
Арикава (5-1) хикиотоси Котокудзан (4-2)
Тотитэнсё (4-2) йорикири Ваканофудзи (5-1)
Этидзэн'яма (2-4) йоритаоси Хисасакамото (1-5)
Таматорё (3-3) осидаси Кёкурюо (4-2)
Дайсёко (3-3) йорикири Яцуруги (4-2)
Яманака (4-2) утигакэ Котодайрю (3-3)
Киритора (3-3) уватэдасинагэ Кинокава (4-2)
Кисэнисики (2-4) йорикири Дайсёдзё (1-5)
Хамадаяма (2-4) йорикири Суманоуми (3-3)
Осэуми (3-3) цукиотоси Сёбимару (4-2)
Тагути (4-2) йоритаоси Дайсёрю (5-1)
Гандзёяма (2-4) кубинагэ Суэкава (3-3)
Дайтэнпаку (1-5) осидаси Тамасиндзан (0-6)
Ваканисики (4-2) уватэнагэ Хоонами (5-1)
Вакарикидо (6-0) осидаси Синохара (5-1)
Адзуманами (3-3) оситаоси Энсюнада (2-4)
Тотиминато (5-1) йорикири Сайо (4-2)
Асанодзё (3-3) окуридаси Хокутоцуру (2-4)
Кодзю (2-4) ситатэнагэ Охара (3-3)
Дайтэн'ю (2-4) хикиотоси Асакоки (1-5)
Аоносё (3-3) катасукаси Ногами (4-2)
Дайсёкай (1-5) осидаси Хамаминато (0-6)
Маэнофудзи (2-4) йорикири Рокумонсэн (1-5)

Дзёнокути

Восток Кимаритэ Запад
Камэяма (3-3) уватэнагэ Дайсёмунэ (4-2)
Миякофудзи (3-0) йорикири Като (2-4)
Мидани (4-2) йорикири Такаора (3-3)
Раомару (4-2) йорикири Комацукаса (5-1)
Хакубидзан (3-3) цукидаси Масуноуми (4-2)
Онуки (2-4) осидаси Тадзима (1-5)
Касатикара (3-3) йорикири Миякэ (2-4)
Котохарада (4-2) йорикири Кикути (3-3)
Дайсирю (2-4) йорикири Райдзан (3-3)


QR Code текущей страницы

QR Code