Результаты Нацу 2011, день 5

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Кимураяма (2-3) цукидаси Дайдо (3-2)
Такамисакари (2-3) осидаси Миябияма (3-2)
Гагамару (2-3) йорикири Тотинонада (2-3)
Кайсэй (5-0) йоритаоси Токитэнку (1-4)
Тотиновака (1-4) хикиотоси Вакакою (2-3)
Тойохибики (5-0) осидаси Асасэкирю (4-1)
Кёкутэнхо (2-3) йорикири Сётэнро (1-4)
Тосаютака (4-1) катасукаси Йосикадзэ (3-2)
Тамаваси (2-3) йорикири Ваканосато (2-3)
Алан (2-3) йоритаоси Тотиносин (4-1)
Окиноуми (2-3) осидаси Аминисики (2-3)
Какурю (3-2) оситаоси Тойоносима (0-5)
Котосёгику (4-1) йорикири Такэкадзэ (2-3)
Кисэносато (2-3) сотогакэ Харумафудзи (3-2)
Балт (4-1) йорикири Тотиодзан (2-3)
Хомасё (1-4) йорикири Кайо (4-1)
Котоосю (1-4) цукиотоси Гоэйдо (4-1)
Хакухо (5-0) йорикири Китатайки (1-4)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Нионоуми (2-1) осидаси Цуругидакэ (3-2)
Каонисики (2-1) осидаси Йосиадзума (2-3)
Масурауми (0-5) уватэнагэ Араваси (1-2)
Сагацукаса (3-2) йорикири Тамаасука (2-3)
Масунояма (4-1) йорикири Хотияма (2-3)
Сиронорю (2-3) оситаоси Фудзиадзума (4-1)
Саданофудзи (1-4) цукиотоси Акисэяма (2-3)
Бусюяма (3-2) осидаси Саданоуми (3-2)
Коккай (0-5) йорикири Таманосима (1-4)
Такаясу (3-2) цукидаси Такарафудзи (3-2)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Каоруфудзи (1-2) оситаоси Аокисин (0-3)
Амацу (2-1) оситаоси Акинокава (1-2)
Кайсин (1-2) осидаси Нотодзакура (2-1)
Токатиуми (1-2) уватэдасинагэ Рюонами (2-1)
Кайрю (0-3) йоритаоси Рюдзинсакари (1-2)
Асатэнмаи (2-1) цукиотоси Хигоараси (3-0)
Камэи (3-0) уватэнагэ Мусасиуми (2-1)
Тэнроку (2-1) йорикири Хомарэфудзи (1-2)
Тойонокуни (1-2) осидаси Фукунохана (0-3)
Тиёотори (3-0) хатакикоми Кэй (2-1)
Дайрайдо (2-1) цукиотоси Мигикатаагари (1-2)
Хакиай (2-1) осидаси Сэйро (1-2)
Тёкодзан (1-2) ситатэнагэ Кихоноуми (0-3)
Хокуо (2-1) фусэн Таканоива (1-2)
Котоюки (3-0) йорикири Тэраомару (2-1)
Тиёдзакура (3-0) йоритаоси Котоютака (2-1)
Касугакуни (1-2) хатакикоми Ямасита (0-3)
Кумагаи (1-2) ситатэхинэри Сатояма (2-1)
Сацумахибики (1-2) осидаси Бусэйдзан (2-1)
Рюхо (1-2) фусэн Мэйгэцуин (0-3)
Кёкусюхо (2-1) осидаси Тотихирю (1-2)
Тиёнокуни (2-1) хатакикоми Токусёрю (1-2)
Икиой (0-3) хикиотоси Тотицубаса (1-2)
Таканояма (2-1) уватэдасинагэ Китахарима (1-2)
Минами (2-1) осидаси Какидзоэ (1-2)
Аоияма (2-1) хикиотоси Мацутани (3-0)

Сандаммэ

Восток Кимаритэ Запад
Харимауми (2-1) йоритаоси Кихакурики (1-2)
Фудзинохана (2-1) йорикири Касуганами (3-0)
Акацуки (1-2) уватэнагэ Ямарю (2-1)
Тосахаято (1-2) йорикири Тэруносато (0-3)
Юки (1-2) йорикири Асаи (2-1)
Тиёсакаэ (3-0) хикиотоси Мацубаяма (2-1)
Кайдонами (2-1) осидаси Икиносима (1-2)
Котоцубаса (1-2) йорикири Аратоси (2-1)
Касугаминэ (1-2) осидаси Вакахикари (2-1)
Тотикасуга (0-3) йорикири Сатонофудзи (1-2)
Кайнокура (1-2) йорикири Кирю (2-1)
Сэкихо (2-1) хикиотоси Якуносима (3-0)
Хокутого (2-1) осидаси Такамисато (1-2)
Нотоадзума (2-1) хикиотоси Касугасима (3-0)
Дайнин (1-2) сукуинагэ Аияма (2-1)
Исоадзума (2-1) йорикири Амур (3-0)
Карацууми (2-1) йорикири Такаисаму (1-2)
Сирорю (3-0) хикиотоси Касугасато (2-1)
Митохикари (2-1) хатакикоми Тэруцуёси (1-2)
Танэмару (1-2) ситатэнагэ Токио (2-1)
Такасёма (2-1) уттяри Кинунонами (1-2)
Дайсёвака (2-1) йорикири Окорю (1-2)
Кабутоива (2-1) йоритаоси Тиёсёма (3-0)
Саданисики (2-1) сукуинагэ Сато (1-2)
Сибахара (3-0) хатакикоми Тотиносима (2-1)
Хиэнрики (1-2) йорикири Котоэко (2-1)
Минаносато (2-1) йорикири Сасаяма (3-0)
Гоноуми (1-2) цукиотоси Сёхо (2-1)
Котокэнсэй (2-1) осидаси Обамауми (1-2)
Тотифудо (1-2) йорикири Хокахо (2-1)
Тотинокуни (0-3) хатакикоми Хитатиго (1-2)
Дайсёива (1-2) уватэнагэ Токиновака (2-1)
Отакаяма (1-2) осидаси Митоютака (2-1)
Йосинокуни (1-2) хатакикоми Кёкутайсэй (2-1)
Вакакасуга (3-0) йорикири Хигонорю (2-1)
Какурэйдзан (1-2) окуридаси Горикияма (2-1)
Хокутокуни (3-0) осидаси Дайонами (2-1)
Маэгундзан (1-2) котэнагэ Рютэй (2-1)
Исэнохана (1-2) уватэнагэ Нисиути (0-3)
Бунгонисики (2-1) осидаси Котоотори (1-2)
Котодайсин (3-0) котэнагэ Тиёнисики (2-1)
Масутоо (2-1) йорикири Фукунокуни (1-2)
Рэндайяма (3-0) оситаоси Масумиура (2-1)
Косинорю (2-1) оситаоси Исанокуни (1-2)
Дэвахаятэ (2-1) осидаси Хокуорю (1-2)
Такагэппо (2-1) хикиотоси Акинояма (1-2)

Дзёнидан

Восток Кимаритэ Запад
Кобудзан (3-0) йорикири Дайюси (2-1)
Тамаюки (1-2) осидаси Имафуку (2-1)
Итако (2-1) йорикири Фукусэгава (1-2)
Сакума (2-1) йорикири Масукома (1-2)
Хюгарю (1-2) йорикири Фудзихисаси (0-3)
Сюхо (0-3) осидаси Кототакахаси (1-2)
Оцукуба (1-2) йорикири Дайсёрин (2-1)
Ямамото (1-2) окуридаси Онояма (0-3)
Хигонохана (2-1) йоритаоси Канрю (1-2)
Осато (1-2) осидаси Кодзакура (0-3)
Такатэнсю (2-1) йорикири Йосигава (1-2)
Хокуёдзан (1-2) йоритаоси Курэнисики (2-1)
Хиросэ (2-1) йорикири Сотэнрю (3-0)
Сикинокава (0-3) йорикири Хара (1-2)
Сакагутияма (2-1) осидаси Тайкомару (3-0)
Синтаку (1-2) осидаси Дайтокэн (0-3)
Котоараи (3-0) йоритаоси Такасаито (2-1)
Тотигидакэ (1-2) цукиотоси Адзумасакари (2-1)
Адати (1-2) уватэнагэ Дзэндансё (2-1)
Вакакоки (3-0) котэнагэ Тамасэйрё (2-1)
Кайнорю (3-0) хатакикоми Тэраофудзи (2-1)
Киримару (1-2) хатакикоми Амамидакэ (2-1)
Хасэгава (2-1) йоритаоси Накасима (1-2)
Тикараяма (1-2) осидаси Сакабэ (2-1)
Миякита (2-1) йорикири Ханакадзэ (3-0)
Дайти (2-1) осидаси Косэки (1-2)
Хамамирю (1-2) ситатэнагэ Такэда (2-1)
Хисасакамото (0-3) хатакикоми Хосиганэ (1-2)
Тойононами (2-1) хатакикоми Котоватанабэ (1-2)
Вакаямада (1-2) йорикири Нисияма (2-1)
Котофубуки (0-3) йоритаоси Таматорё (1-2)
Яцуруги (2-1) йорикири Дайсёдзё (1-2)
Коматэнсё (0-3) ситатэнагэ Котодайрю (1-2)
Тамасиндзан (0-3) йорикири Саданосато (1-2)
Тоси (2-1) ситатэнагэ Такэтоба (1-2)
Кисэнисики (1-2) йорикири Суманоуми (2-1)
Сёбимару (2-1) осидаси Бякко (1-2)
Овада (2-1) хикиотоси Дайсёрю (3-0)
Гандзёяма (1-2) уватэнагэ Масурю (0-3)
Ториндзан (1-2) сукуинагэ Ваканисики (2-1)
Дайтэнпаку (0-3) осидаси Суэкава (1-2)
Рамбо (2-1) осидаси Рюодзан (1-2)
Вакарикидо (3-0) осидаси Адзумасато (2-1)
Котомёдзан (1-2) оситаоси Энсюнада (2-1)
Абэсима (2-1) осидаси Хататидзё (1-2)
Дайдзё (2-1) уватэнагэ Аоимару (3-0)
Тоофудзи (2-1) окуритаоси Тотиминато (3-0)
Юдзава (1-2) ситатэнагэ Ямато (2-1)
Кодзю (2-1) хикиотоси Хокутоцуру (1-2)
Тэраорю (0-3) хатакикоми Дайсёай (1-2)
Рокумонсэн (1-2) осидаси Тотинобори (2-1)
Корюяма (1-2) осидаси Дайтэн'ю (0-3)

Дзёнокути

Восток Кимаритэ Запад
Камэяма (1-1) уватэнагэ Мидани (2-1)
Раомару (3-0) сукуинагэ Моринояма (2-1)
Хигохикари (2-1) йорикири Като (1-2)
Такаора (2-1) оситаоси Хисанотора (3-0)
Миякэ (1-2) йорикири Хакубидзан (2-1)
Комацукаса (3-0) осидаси Масуноуми (2-1)
Мукаи (2-1) йорикири Котонанба (1-2)
Такатихономинэ (1-2) осидаси Онуки (0-3)
Кикути (2-1) йорикири Котоёсиканэ (1-2)


QR Code текущей страницы

QR Code