Результаты Нацу 2011, день 13

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Такарафудзи (8-5) йорикири Тотинонада (5-8)
Такаясу (7-6) хатакикоми Тотиновака (6-7)
Такамисакари (5-8) осидаси Вакакою (8-5)
Токитэнку (7-6) ситатэнагэ Асасэкирю (6-7)
Тосаютака (10-3) йорикири Миябияма (6-7)
Гагамару (6-7) йорикири Сётэнро (3-10)
Кёкутэнхо (7-6) йорикири Кимураяма (7-6)
Тойохибики (6-7) окуридаси Такэкадзэ (7-6)
Окиноуми (7-6) осидаси Тамаваси (5-8)
Китатайки (3-10) йорикири Ваканосато (6-7)
Хомасё (2-11) йорикири Тотиодзан (3-10)
Гоэйдо (9-4) оситаоси Йосикадзэ (7-6)
Аминисики (6-7) йорикири Тойоносима (4-9)
Какурю (10-3) ситатэхинэри Кайсэй (10-3)
Котосёгику (9-4) йорикири Кисэносато (6-7)
Балт (10-3) уватэнагэ Тотиносин (11-2)
Алан (4-9) йорикири Кайо (8-5)
Хакухо (12-1) йорикири Харумафудзи (8-5)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Икиой (3-4) оситаоси Тамаасука (7-6)
Сагацукаса (11-2) йоритаоси Масурауми (4-9)
Камбаяси (4-3) кубинагэ Саданофудзи (4-9)
Саданоуми (5-8) окуридаси Цуругидакэ (4-9)
Хотияма (7-6) йорикири Акисэяма (4-9)
Масунояма (8-5) котэнагэ Коккай (5-8)
Дайдо (7-6) йорикири Йосиадзума (7-6)
Бусюяма (4-9) осидаси Фудзиадзума (8-5)
Сиронорю (4-9) уватэнагэ Таманосима (4-9)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Косинорю (3-4) уватэнагэ Амацу (4-3)
Мусасиуми (3-4) оситаоси Тотинохама (4-3)
Кайрю (4-3) цукидаси Тэн'ити (3-4)
Кацунофудзи (3-4) осидаси Хомарэфудзи (4-3)
Аокисин (0-7) йорикири Фукунохана (1-6)
Тойонокуни (2-5) йорикири Дайсёяма (3-4)
Камэи (4-3) окуридаси Кэй (5-2)
Сакигакэ (3-4) оситаоси Хакиай (4-3)
Тёкодзан (3-4) осидаси Сэйро (2-5)
Хокуо (3-4) йоритаоси Котомисэн (4-3)
Касугакуни (2-5) уватэдасинагэ Кагамио (3-4)
Котокуни (5-2) катасукаси Хисёфудзи (4-3)
Сатояма (5-2) цукиотоси Хаманисики (6-1)
Кёкусюхо (4-3) йорикири Тотиясики (3-4)
Тиёотори (6-1) окуридаси Мацутани (7-0)
Таканояма (5-2) уттяри Минами (4-3)

Сандаммэ

Восток Кимаритэ Запад
Касуганами (5-2) йорикири Тотиминато (6-1)
Исамидзуки (6-1) осидаси Фудзиноуми (5-2)
Сёбуси (5-2) осидаси Ямарю (4-3)
Мацубаяма (3-4) йорикири Барикимару (4-3)
Каминояма (4-3) цукиотоси Икиносима (3-4)
Кайсё (4-3) котэнагэ Вакахикари (3-4)
Сэкихо (3-4) цукиотоси Сатонофудзи (4-3)
Вакарикидо (6-1) хикиотоси Якуносима (7-0)
Кайсэнрю (3-4) сукуинагэ Касугасима (4-3)
Йосифудзи (1-6) хикиотоси Наниварю (2-5)
Исоадзума (4-3) цукиотоси Такаисаму (3-4)
Харудзакура (4-3) котэнагэ Тэруцуёси (3-4)
Тотихаятэ (4-3) оситаоси Буриносато (5-2)
Танэмару (2-5) осидаси Кинунонами (3-4)
Хакунорю (2-5) сукуинагэ Кавасита (1-6)
Гоки (4-3) йорикири Тохо (3-4)
Иссинрю (3-4) котэнагэ Дайсёвака (4-3)
Кёкуходзан (1-4) йорикири Син'ю (2-5)
Сёхо (4-3) окуридаси Тотифудо (3-4)
Котокин'о (6-1) осидаси Тотиносима (5-2)
Тацу (4-3) йорикири Дайсёива (3-4)
Кайсинхо (1-6) оситаоси Цуя (0-7)
Вакакасуга (6-1) хикиотоси Кёкутайсэй (5-2)
Тотинокуни (2-5) йорикири Дэваотори (3-4)
Хокутокуни (7-0) йорикири Котофукудзю (6-1)
Иноэ (3-4) осидаси Горикияма (4-3)
Рютэй (2-5) йорикири Нисиути (3-4)
Хоккайрю (3-4) уватэнагэ Котоотори (4-3)
Хосидзакура (5-2) хатакикоми Команокуни (4-3)
Нисикикадзэ (2-5) осидаси Мусокэцу (1-6)
Тооругава (4-3) йорикири Хиго (3-4)
Фудзимото (6-1) хатакикоми Рэндайяма (5-2)
Хамаэйко (3-4) окуритаоси Хокуорю (2-5)

Дзёнидан

Восток Кимаритэ Запад
Тамаюки (4-3) осидаси Итако (3-4)
Арагёси (4-3) оситаоси Фудзихисаси (3-4)
Дайкояма (3-4) йорикири Кототакахаси (4-3)
Хокуторю (2-5) оситаоси Дайсёрин (3-4)
Хисанотора (7-0) цукидаси Мотокияма (5-2)
Китасацума (4-3) осидаси Минэдзакура (5-2)
Кодзакура (1-6) уватэнагэ Сикинокава (0-7)
Йосигава (3-4) окуритаоси Сакагутияма (2-5)
Хасугэяма (3-4) цукидаси Хокуёдзан (4-3)
Синтаку (3-4) йорикири Хара (2-5)
Фукаи (4-3) осидаси Такасаито (3-4)
Сотэнрю (6-1) уватэнагэ Кайнорю (7-0)
Дзэндансё (3-4) йорикири Танно (4-3)
Вакахидзэн (3-4) йорикири Исихара (4-3)
Кумао (3-4) хикиотоси Косэки (2-5)
Сакабэ (3-4) цукитаоси Хокутонами (4-3)
Дайти (3-4) йоритаоси Адзумасё (4-3)
Арикава (5-2) осидаси Токиараси (6-1)
Такэда (2-5) осидаси Камакари (3-4)
Таматорё (4-3) йорикири Котоватанабэ (3-4)
Фукудомэ (5-2) осидаси Яцуруги (4-3)
Сёбимару (4-3) уватэнагэ Яманака (5-2)
Синохара (5-2) уватэнагэ Дайсёрю (6-1)
Дайка (2-5) цукиотоси Масурю (3-4)
Гандзёяма (3-4) хатакикоми Ториндзан (2-5)
Осэуми (3-4) йорикири Эбисумару (4-3)
Рамбо (3-4) осидаси Дайсёнада (4-3)
Хамаминато (1-6) хикиотоси Тамасиндзан (0-7)
Асанодзё (4-3) осидаси Котомёдзан (3-4)
Юдзава (4-3) ситатэнагэ Хадзукияма (3-4)
Аоносё (4-3) осидаси Ямато (3-4)
Дайсёкай (2-5) осидаси Рокумонсэн (1-6)
Саданохама (5-2) йорикири Харимауми (4-3)

Дзёнокути

Восток Кимаритэ Запад
Тоса (1-0) йорикири Ямада (0-7)
Фукукасуга (2-5) йорикири Като (3-4)
Якусидзи (1-6) йоритаоси Ято (3-3)
Накаяма (6-1) хикиотоси Котохарада (4-3)
Комацукаса (6-1) йорикири Мукаи (5-2)
Такатихономинэ (2-5) оситаоси Комори (1-6)
Касатикара (4-3) осидаси Котоёсиканэ (3-4)
Дайсэйсин (3-4) йоритаоси Райдзан (4-3)


QR Code текущей страницы

QR Code