Результаты Нацу 2010, день 9

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Тотинонада (2-7) уватэнагэ Симотори (7-2)
Йосикадзэ (6-3) хикиотоси Такамисакари (6-3)
Такэкадзэ (5-4) катасукаси Корю (4-5)
Таманосима (3-6) йорикири Токусэгава (5-4)
Аран (7-2) осидаси Вакакою (5-4)
Тосаютака (4-5) осидаси Хокуторики (5-4)
Моконами (6-3) йорикири Кёкутэнхо (6-3)
Тамаваси (2-7) осидаси Кимураяма (4-5)
Какидзоэ (4-5) цукиотоси Коккай (2-7)
Токитэнку (4-5) йорикири Окиноуми (1-8)
Гоэйдо (4-5) сукуинагэ Хакуба (7-2)
Китатайки (5-4) осидаси Тойохибики (4-5)
Тотиносин (5-4) хикиотоси Миябияма (4-5)
Котосёгику (4-5) йорикири Тойоносима (2-7)
Кисэносато (5-4) осидаси Аминисики (3-6)
Котомицуки (6-3) йорикири Тотиодзан (3-6)
Асасэкирю (6-3) уватэнагэ Котоосю (6-3)
Харумафудзи (7-2) окуритаоси Ваканосато (1-8)
Баруто (8-1) осидаси Кайо (5-4)
Хакухо (9-0) осидаси Какурю (3-6)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Кириновака (2-7) окуридаси Ямамотояма (3-6)
Вакатэнро (4-5) йоритаоси Кайхо (2-7)
Камбаяси (3-6) осидаси Хосикадзэ (3-6)
Футэн'о (6-3) йорикири Сакаидзава (5-4)
Дайдо (8-1) цукиотоси Саданофудзи (4-5)
Мацутани (7-2) цукидаси Тосаноуми (4-5)
Масацукаса (4-5) йорикири Кёкунанкай (4-5)
Киёсэуми (8-1) уватэдасинагэ Сококурай (5-4)
Тамаасука (5-4) йорикири Касуганисики (4-5)
Токусинхо (4-5) йорикири Тиёхакухо (4-5)
Тойодзакура (4-5) окуритаоси Котокасуга (5-4)
Сётэнро (4-5) осидаси Касугао (2-7)
Бусюяма (6-3) уватэнагэ Гагамару (6-3)
Сагацукаса (3-6) оситаоси Асофудзи (3-6)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Кимэнрю (2-3) уватэнагэ Тэнроку (1-4)
Манкадзё (3-2) котэнагэ Нисикикадзэ (2-3)
Такагэппо (1-4) уватэнагэ Вакарюсэй (2-3)
Мацумото (1-4) осидаси Орора (0-5)
Кобо (3-2) осидаси Омирю (2-3)
Бунгонисики (5-0) оситаоси Карацууми (4-1)
Аодзора (4-1) осидаси Кагамио (3-2)
Наоэ (3-2) хикиотоси Хисёфудзи (2-3)
Хосидзакура (3-2) уватэнагэ Нанкайрики (2-3)
Хидэнофудзи (3-2) ситатэнагэ Бугэндай (2-3)
Сэнсё (3-2) йоритаоси Судзаку (4-1)
Токидзакура (2-3) цукитаоси Хокуо (1-4)
Йоцугурума (4-1) уватэнагэ Маэта (5-0)
Хитатиго (1-4) йорикири Рюдзинсакари (0-5)
Дайонами (2-3) йорикири Хананосато (1-4)
Накано (3-2) ситатэнагэ Икиой (4-1)
Мусасиуми (2-3) йорикири Дэваотори (1-4)
Тиёнокуни (2-3) ситатэнагэ Тотицубаса (3-2)
Таканоива (1-4) йорикири Хосихикари (2-3)
Сёкэцу (1-4) осидаси Арауми (0-5)
Сотайрю (3-2) хикиотоси Дайсёяма (2-3)
Дайсёуми (2-3) осидаси Хакиай (3-2)
Хомарэфудзи (2-3) осидаси Райдо (1-4)
Фукао (3-2) осидаси Такатэру (2-3)
Сиронорю (4-1) абисэтаоси Кёкусюхо (5-0)
Янагава (1-4) йорикири Аоияма (0-5)
Саданоуми (5-0) йорикири Рикирю (4-1)
Котоютака (1-4) уватэнагэ Араваси (2-3)
Сацумахибики (2-3) макиотоси Рюхо (1-4)
Цуругидакэ (3-2) хатакикоми Дзюмондзи (2-3)
Йосиадзума (3-2) йорикири Такарафудзи (2-3)
Кайсэй (3-2) тоттари Таканояма (4-1)
Масурауми (3-2) осидаси Хотияма (4-1)


QR Code текущей страницы

QR Code