Результаты Нацу 2010, день 8

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Тотинонада (2-6) хикиотоси Вакакою (5-3)
Такэкадзэ (4-4) хикиотоси Хокуторики (4-4)
Таманосима (3-5) хикиотоси Кимураяма (3-5)
Моконами (6-2) цукитэ Корю (4-4)
Аран (6-2) йорикири Симотори (6-2)
Тосаютака (4-4) хикиотоси Такамисакари (5-3)
Йосикадзэ (6-2) сукуинагэ Гоэйдо (4-4)
Тамаваси (2-6) осидаси Окиноуми (1-7)
Токусэгава (4-4) сотогакэ Кёкутэнхо (5-3)
Токитэнку (3-5) цукиотоси Какидзоэ (3-5)
Тойохибики (4-4) осидаси Коккай (2-6)
Хакуба (6-2) цуридаси Тотиносин (5-3)
Тойоносима (2-6) осидаси Миябияма (3-5)
Кисэносато (5-3) йорикири Котосёгику (3-5)
Китатайки (4-4) йорикири Котоосю (6-2)
Харумафудзи (6-2) осидаси Тотиодзан (3-5)
Какурю (3-5) оситаоси Баруто (7-1)
Ваканосато (1-7) йорикири Кайо (5-3)
Котомицуки (5-3) уватэнагэ Асасэкирю (5-3)
Хакухо (8-0) йорикири Аминисики (2-6)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Вакатэнро (3-5) осидаси Камбаяси (2-6)
Кайхо (2-6) котэнагэ Ямамотояма (3-5)
Киёсэуми (7-1) хикиотоси Саданофудзи (4-4)
Кириновака (1-7) уватэнагэ Кёкунанкай (4-4)
Дайдо (7-1) йорикири Футэн'о (5-3)
Мацутани (6-2) йорикири Сакаидзава (5-3)
Асофудзи (3-5) катасукаси Хосикадзэ (3-5)
Масацукаса (3-5) цукиотоси Касуганисики (4-4)
Тамаасука (4-4) осидаси Тойодзакура (4-4)
Касугао (2-6) осидаси Тиёхакухо (4-4)
Сётэнро (3-5) осидаси Токусинхо (3-5)
Бусюяма (5-3) осидаси Котокасуга (4-4)
Сагацукаса (2-6) оситаоси Тосаноуми (4-4)
Сококурай (5-3) уватэнагэ Гагамару (6-2)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Мусокэцу (2-2) хатакикоми Тэнроку (1-3)
Масутоо (3-1) хикиотоси Тотитэнко (2-2)
Кихоноуми (3-1) йорикири Омирю (2-2)
Горикияма (3-1) окуридаси Кайрю (2-2)
Вакарюсэй (1-3) йоритаоси Наоэ (2-2)
Ваканосима (2-2) йоритаоси Кагамио (3-1)
Кайсин (1-3) котэнагэ Хисёфудзи (2-2)
Йоцугурума (4-0) осидаси Котокуни (3-1)
Нанкайрики (2-2) йоритаоси Тэрасита (3-1)
Хигонодзё (2-2) осидаси Тэн'ити (1-3)
Сэнсё (3-1) абисэтаоси Бугэндай (2-2)
Тайка (1-3) окуридаси Дайюбу (2-2)
Фукунохана (3-1) осидаси Маэта (4-0)
Накано (3-1) йорикири Котомисэн (2-2)
Сакагути (2-2) йорикири Дайонами (1-3)
Икиой (3-1) осидаси Мотимару (2-2)
Рюдэн (2-2) йорикири Дэваотори (1-3)
Масунояма (3-1) осидаси Тойонокуни (2-2)
Тотицубаса (2-2) йоритаоси Хаманисики (3-1)
Нионоуми (3-1) осидаси Сотайрю (2-2)
Сёкэцу (0-4) хатакикоми Тамадайки (1-3)
Рикирю (4-0) йорикири Тотихирю (3-1)
Минами (2-2) ситатэнагэ Китадзоно (1-3)
Хакиай (2-2) осидаси Фудзиадзума (3-1)
Дайсёяма (2-2) осидаси Сатояма (1-3)
Рюо (1-3) осидаси Ониараси (2-2)
Амуру (2-2) абисэтаоси Тованояма (3-1)
Райдо (1-3) окуридаси Фукао (2-2)
Аоки (2-2) цукиотоси Араваси (1-3)
Сиронорю (4-0) кирикаэси Дайтэнсё (3-1)


QR Code текущей страницы

QR Code