Результаты Нацу 2010, день 10

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Вакакою (5-5) йорикири Такамисакари (7-3)
Корю (4-6) осидаси Кимураяма (5-5)
Моконами (6-4) йорикири Симотори (8-2)
Хокуторики (5-5) уватэнагэ Токусэгава (6-4)
Аран (8-2) оситаоси Йосикадзэ (6-4)
Тотинонада (2-8) уватэнагэ Окиноуми (2-8)
Таманосима (3-7) осидаси Гоэйдо (5-5)
Какидзоэ (5-5) хикиотоси Такэкадзэ (5-5)
Тамаваси (2-8) йоритаоси Тосаютака (5-5)
Китатайки (6-4) осидаси Кёкутэнхо (6-4)
Тойохибики (4-6) ситатэнагэ Асасэкирю (7-3)
Какурю (4-6) осидаси Коккай (2-8)
Токитэнку (5-5) йорикири Ваканосато (1-9)
Котосёгику (5-5) йорикири Тотиносин (5-5)
Миябияма (4-6) осидаси Тотиодзан (4-6)
Тойоносима (3-7) йорикири Аминисики (3-7)
Котомицуки (6-4) йорикири Кайо (6-4)
Харумафудзи (7-3) цукиотоси Хакуба (8-2)
Баруто (8-2) йорикири Котоосю (7-3)
Хакухо (10-0) осидаси Кисэносато (5-5)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Вакатэнро (4-6) йорикири Ямамотояма (4-6)
Кириновака (2-8) хикиотоси Хосикадзэ (4-6)
Касуганисики (5-5) осидаси Камбаяси (3-7)
Саданофудзи (5-5) осидаси Кёкунанкай (4-6)
Асофудзи (4-6) кирикаэси Кайхо (2-8)
Футэн'о (6-4) сукуинагэ Бусюяма (7-3)
Тамаасука (6-4) осидаси Киёсэуми (8-2)
Мацутани (8-2) осидаси Сококурай (5-5)
Касугао (2-8) осидаси Токусинхо (5-5)
Сакаидзава (6-4) ситатэнагэ Тиёхакухо (4-6)
Сётэнро (4-6) уватэнагэ Тосаноуми (5-5)
Масацукаса (5-5) осидаси Котокасуга (5-5)
Сагацукаса (4-6) хатакикоми Тойодзакура (4-6)
Дайдо (8-2) йорикири Гагамару (7-3)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Мусокэцу (3-2) осидаси Тиёносин (2-3)
Яматофудзи (4-1) хатакикоми Сакигакэ (3-2)
Горикияма (3-2) йорикири Кихоноуми (4-1)
Тотитэнко (3-2) сукуинагэ Кайрю (2-3)
Токатиуми (3-2) йоритаоси Ваканосима (2-3)
Ямасита (1-4) уватэнагэ Кайсин (2-3)
Асанотоса (2-3) йоритаоси Ота (1-4)
Токицукаса (4-1) цукиотоси Котокуни (3-2)
Тотиясики (2-3) осидаси Сёхо (1-4)
Тэрасита (4-1) йорикири Фукунохана (3-2)
Тэн'ити (1-4) хикиотоси Тайка (2-3)
Хигонодзё (2-3) осидаси Вакамифудзи (3-2)
Касугакуни (3-2) осидаси Котоюки (2-3)
Дайюбу (2-3) осидаси Котомисэн (3-2)
Тёкодзан (4-1) йорикири Адзумарю (3-2)
Сакагути (2-3) кайнахинэри Фуруити (3-2)
Камэи (2-3) йоритаоси Мотимару (3-2)
Рюдэн (2-3) йоритаоси Тойонокуни (3-2)
Масунояма (4-1) йорикири Суругацукаса (3-2)
Нионоуми (4-1) осидаси Хаманисики (3-2)
Китадзоно (1-4) уватэнагэ Тамадайки (2-3)
Минами (2-3) йорикири Каонисики (3-2)
Китахарима (3-2) цукитаоси Фудзиадзума (4-1)
Тотихирю (3-2) хикиотоси Дайтэнсё (4-1)
Рюо (2-3) хикиотоси Сатояма (1-4)
Амуру (2-3) ситатэнагэ Ониараси (3-2)
Тотиновака (4-1) йорикири Тованояма (3-2)
Такаясу (3-2) осидаси Наканокуни (4-1)
Аоки (2-3) осидаси Сирононами (3-2)


QR Code текущей страницы

QR Code