Результаты Нагоя 2011, день 3

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Такамисакари (1-2) йорикири Фудзиадзума (3-0)
Сагацукаса (1-2) осидаси Кимураяма (1-2)
Дайдо (1-2) хатакикоми Тотинонада (1-2)
Такаясу (2-1) хатакикоми Сётэнро (1-2)
Тойохибики (3-0) хатакикоми Такарафудзи (0-3)
Тотиновака (3-0) осидаси Асасэкирю (0-3)
Китатайки (2-1) йорикири Миябияма (1-2)
Хомасё (3-0) йорикири Гагамару (1-2)
Токитэнку (3-0) утигакэ Алан (1-2)
Тамаваси (0-3) сукуинагэ Тотиодзан (2-1)
Кайсэй (1-2) хикиотоси Такэкадзэ (2-1)
Окиноуми (2-1) йорикири Ваканосато (1-2)
Вакакою (0-3) йоритаоси Аминисики (1-2)
Гоэйдо (1-2) оситаоси Кисэносато (2-1)
Котосёгику (2-1) уватэнагэ Тотиносин (0-3)
Тойоносима (2-1) йорикири Харумафудзи (3-0)
Балт (3-0) йорикири Кёкутэнхо (1-2)
Тосаютака (0-3) йоритаоси Котоосю (2-1)
Кайо (0-3) оситаоси Какурю (3-0)
Хакухо (3-0) хатакикоми Йосикадзэ (1-2)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Масурауми (1-2) уватэнагэ Араваси (1-2)
Хитэнрю (3-0) йорикири Какидзоэ (0-3)
Цуругидакэ (3-0) цукиотоси Мёгирю (1-2)
Хаманисики (0-3) цукиотоси Тиёнокуни (3-0)
Сиронорю (3-0) хатакикоми Камбаяси (0-3)
Акисэяма (1-2) йорикири Тэнкайхо (1-2)
Саданоуми (2-1) уватэнагэ Сотайрю (2-1)
Саданофудзи (1-2) окуритаоси Таканояма (2-1)
Каонисики (1-2) осидаси Аоияма (2-1)
Коккай (2-1) хикиотоси Таманосима (2-1)
Мацутани (0-3) хикиотоси Хотияма (2-1)
Йосиадзума (1-2) осидаси Тамаасука (2-1)
Масунояма (2-1) котэнагэ Бусюяма (1-2)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Токатиуми (1-1) йорикири Горикияма (0-2)
Тамао (1-1) йорикири Гэнкайхо (0-2)
Дайонами (1-1) цуридаси Отакаяма (2-0)
Кёкутайсэй (1-1) уватэнагэ Окинофудзи (0-2)
Фукунохана (1-1) йорикири Тиёнисики (0-2)
Тойонокуни (1-1) уватэнагэ Сасакияма (2-0)
Аисака (1-1) йорикири Кацунофудзи (0-2)
Арауми (0-2) йорикири Тооругава (1-1)
Якуносима (0-2) осидаси Котокин'о (1-1)
Тотинояма (1-1) хатакикоми Йоцугурума (2-0)
Такагэппо (1-1) осидаси Вакакасуга (0-2)
Каванари (1-1) йорикири Тотинохама (0-2)
Асатэнмаи (0-2) хикиотоси Амацу (1-1)
Сакигакэ (1-1) йорикири Сакагути (0-2)
Тёкодзан (1-1) хикиотоси Кайрю (0-2)
Такунисики (1-1) утимусо Нанкайрики (2-0)
Кагамио (0-2) йорикири Касугакуни (1-1)
Рикирю (1-1) осидаси Фудзимото (2-0)
Сёсэй (0-2) сукуинагэ Нотодзакура (1-1)
Фукугорики (0-2) йорикири Рюонами (1-1)
Дайрайдо (1-1) осидаси Ваканосима (2-0)
Хакиай (0-2) хикиотоси Кихоноуми (1-1)
Бякко (2-0) йоритаоси Адзумарю (1-1)
Кэй (0-2) оситаоси Казафудзан (1-1)
Рюдэн (0-2) осидаси Тотихирю (1-1)
Сатояма (1-1) цукиотоси Наоэ (2-0)
Китадзоно (0-2) окуридаси Котоютака (1-1)
Тиёдзакура (1-1) хатакикоми Ониараси (0-2)
Нионоуми (1-1) хикиотоси Кёкусюхо (2-0)

Сандаммэ

Восток Кимаритэ Запад
Котоцубаса (1-1) йорикири Фудзинохана (2-0)
Сотэнрю (1-1) йоритаоси Овака (2-0)
Дайхояма (0-2) уватэнагэ Кёкурюо (1-1)
Йосифудзи (0-2) йорикири Эбисумару (1-1)
Икиносима (1-1) осидаси Кайнокура (0-2)
Вакахикари (0-2) йорикири Касугаминэ (1-1)
Кавасита (1-1) осидаси Сэкихо (2-0)
Абэсима (1-1) осидаси Синохара (0-2)
Асанодзё (1-1) окуритаоси Сайо (0-2)
Таманотака (0-2) осидаси Онами (1-1)
Дайнин (1-1) осидаси Юдзава (0-2)
Тэраосё (1-1) осидаси Токиараси (0-2)
Какутайки (2-0) йоритаоси Томисакаэ (1-1)
Касугасато (0-2) ситатэнагэ Тотинобори (1-1)
Хоонами (2-0) осидаси Дзюбан (1-1)
Тэруцуёси (2-0) хикиотоси Ваканофудзи (1-1)
Кёкуходзан (1-1) осидаси Тэруадзума (2-0)
Томонофудзи (0-2) уватэнагэ Ямарю (1-1)
Тосахаято (0-2) йорикири Асанотоса (1-1)
Окорю (0-2) осидаси Ханасэгава (1-1)
Мацухара (2-0) хикиотоси Тотитайга (1-1)
Тотиотоха (1-1) йорикири Хокудодзан (2-0)
Касугарю (2-0) ситатэнагэ Саданохама (1-1)
Тохо (2-0) йорикири Кайсё (1-1)
Саданокуни (0-2) идзори Сатонофудзи (1-1)
Фудзиноуми (0-2) йорикири Дайсёрю (1-1)
Хокахо (2-0) йорикири Такамисато (1-1)
Араумаго (0-2) уватэнагэ Асаи (1-1)
Тиёсакаэ (1-1) хатакикоми Танахаси (2-0)
Тотиминато (1-1) йорикири Котонинсэй (2-0)
Исэнохана (1-1) йорикири Карацууми (2-0)
Дан'ю (1-1) йорикири Харудзакура (2-0)
Оадзума (1-1) йорикири Исамидзуки (2-0)
Токиновака (1-1) йоритаоси Цурубаяси (0-2)
Йосинокуни (1-1) осидаси Иноэ (2-0)
Хокутого (0-2) котэнагэ Дайсёкаку (1-1)
Нотоадзума (1-1) йорикири Дэваотори (2-0)
Сато (1-1) осидаси Мусокэцу (0-2)
Минаносато (0-2) йорикири Маэгундзан (1-1)
Сибахара (1-1) осидаси Дэваносато (0-2)
Хамаэйко (0-2) осидаси Сасаяма (1-1)
Буриносато (1-1) йорикири Аврора (2-0)
Каоруфудзи (1-1) йорикири Кансэй (0-2)
Котодайсин (1-1) йорикири Токидзакура (0-2)
Сайсин (2-0) осидаси Судзаку (1-1)
Хиго (0-2) осидаси Тотиносима (1-1)
Хитатиго (1-1) осидаси Тайка (0-2)
Котоэко (2-0) какэнагэ Тойохикари (1-1)
Митоютака (0-2) осидаси Котокобаи (1-1)

Дзёнидан

Восток Кимаритэ Запад
Тоса (1-1) осидаси Мори (2-0)
Фукукасуга (1-1) йорикири Адзумаяма (0-2)
Адзумахана (2-0) хатакикоми Такатихономинэ (1-1)
Сунага (1-1) йорикири Такаора (0-2)
Вакатоохаси (1-1) осидаси Кодзакура (0-2)
Котоёсиканэ (2-0) окуридаси Миякэ (1-1)
Сюхо (1-1) осидаси Имафуку (2-0)
Хаккайрю (2-0) йорикири Оцукуба (1-1)
Тэнкайдзан (2-0) уватэнагэ Фудзиновака (1-1)
Сакагутияма (2-0) осидаси Дайкояма (1-1)
Хара (1-1) осидаси Котодайки (2-0)
Вакагэндзи (0-2) хатакикоми Нарамисуги (1-1)
Осато (1-1) осидаси Аратоби (2-0)
Хасугэяма (2-0) йорикири Дайсёфудзи (1-1)
Синтаку (0-2) котэнагэ Такасаито (1-1)
Дзэндансё (1-1) йорикири Амановака (0-2)
Такэда (1-1) исамиаси Итифудзи (0-2)
Аомихама (0-2) уватэдасинагэ Накасима (1-1)
Мидани (0-2) йорикири Камэяма (1-1)
Масутэнрю (1-1) йорикири Миякофудзи (2-0)
Касатикара (1-1) йорикири Котонанба (0-2)
Кикути (0-2) уватэнагэ Котофубуки (1-1)
Которикудзан (1-1) цукиотоси Хамамирю (2-0)
Масукома (0-2) цукихидза Тамаюки (1-1)
Сакума (0-2) йорикири Дайсёдзё (1-1)
Котоямато (0-2) йорикири Раомару (1-1)
Ямамото (1-1) йорикири Кисэнисики (0-2)
Дайюси (1-1) цукидаси Дайтэнпаку (2-0)
Такатэнсю (1-1) уватэнагэ Канэко (2-0)
Китасацума (2-0) йорикири Саданосато (1-1)
Дайкосэй (1-1) цукиотоси Амакуса (0-2)
Тоси (1-1) осидаси Токусюдзан (2-0)
Окунияма (1-1) цукиотоси Хамаминато (2-0)
Котоараи (0-2) уватэдасинагэ Мотокияма (1-1)
Канрю (1-1) оситаоси Масурю (2-0)
Минэдзакура (0-2) уватэнагэ Гандзёяма (1-1)
Асакоки (2-0) цукиотоси Вакакоки (1-1)
Танно (0-2) йорикири Исихара (1-1)
Тэраофудзи (1-1) сукуинагэ Хиросэ (0-2)
Адзуманами (2-0) йоритаоси Накаяма (1-1)
Котомёдзан (1-1) уватэнагэ Рамбо (2-0)
Кодзю (1-1) осидаси Хокутоцуру (2-0)
Хадзукияма (1-1) йорикири Цуя (0-2)
Арадзиси (1-1) окуридаси Дайтэн'ю (0-2)
Адзумасё (2-0) абисэтаоси Тойононами (1-1)
Яцуруги (1-1) йоритаоси Хасэгава (0-2)
Ваканорю (0-2) осидаси Рюсёнами (1-1)
Митодзакура (1-1) хикиотоси Кихакурики (2-0)
Суманоуми (0-2) хатакикоми Кинокава (1-1)
Токкорики (0-2) йорикири Сёбимару (1-1)
Маэнофудзи (2-0) йорикири Арикава (1-1)
Миура (1-1) йорикири Дайсёнада (0-2)

Дзёнокути

Восток Кимаритэ Запад
Окино (0-2) осидаси Макино (2-0)
Таканоуми (1-1) йорикири Моритака (0-2)
Сэтонисики (1-1) цукиотоси Дайсёхама (0-2)
Хирасава (1-1) осидаси Хамаютака (0-2)
Хокан'яма (0-2) окуритаоси Имао (1-1)
Сакаэфудзи (1-1) осидаси Кайрики (0-2)
Исикава (0-2) тоттари Карюцукаса (1-1)
Токуноуми (1-1) йоритаоси Хаяси (0-2)
Мацуки (1-1) йоритаоси Мэйсэй (2-0)


QR Code текущей страницы

QR Code