Результаты Нагоя 2010, день 9

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Таманосима (3-6) йорикири Хокуторики (5-4)
Тамаасука (4-5) ситатэнагэ Коккай (4-5)
Гагамару (4-5) сукуинагэ Сётэнро (3-6)
Тамаваси (3-6) йоритаоси Такамисакари (6-3)
Такэкадзэ (4-5) цукиотоси Кимураяма (5-4)
Моконами (5-4) оситаоси Хомасё (9-0)
Тосаютака (4-5) йоритаоси Какидзоэ (2-7)
Симотори (4-5) йорикири Бусюяма (3-6)
Кёкутэнхо (4-5) йорикири Йосикадзэ (1-8)
Токусэгава (5-4) йорикири Аминисики (5-4)
Тотиодзан (4-5) хатакикоми Ваканосато (5-4)
Хакуба (2-7) ситатэнагэ Асасэкирю (1-8)
Китатайки (3-6) йорикири Котосёгику (3-6)
Кисэносато (6-3) йорикири Аран (5-4)
Котоосю (7-2) осидаси Тотиносин (3-6)
Токитэнку (5-4) йорикири Харумафудзи (5-4)
Баруто (6-3) йорикири Кайо (6-3)
Хакухо (9-0) йорикири Какурю (8-1)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Вакатэнро (5-4) хикиотоси Кёкунанкай (6-3)
Ямамотояма (5-4) уватэнагэ Кайсэй (5-4)
Тойодзакура (6-3) йорикири Асофудзи (6-3)
Хосикадзэ (4-5) йорикири Хотияма (6-3)
Саданоуми (4-5) йорикири Токусинхо (5-4)
Сакаидзава (4-5) цукитаоси Камбаяси (4-5)
Тотинонада (4-5) хатакикоми Масурауми (0-9)
Корю (4-5) хатакикоми Тосаноуми (3-6)
Мацутани (3-6) осидаси Масацукаса (8-1)
Сококурай (5-4) йорикири Касугао (6-3)
Котокасуга (5-4) окуридаси Сагацукаса (2-7)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Масунофудзи (1-4) йорикири Саданисики (0-5)
Касугарю (4-1) йорикири Араумаго (5-0)
Хосидзакура (3-2) уватэнагэ Кэй (2-3)
Тооругава (3-2) цукидаси Тотиясики (4-1)
Котоюки (1-4) осидаси Вакакэнго (0-5)
Бякко (2-3) йорикири Тотитэнко (1-4)
Фудзимото (2-3) осидаси Манкадзё (3-2)
Токидзакура (2-3) йорикири Китадзоно (3-2)
Котомисэн (3-2) йорикири Карацууми (4-1)
Масутоо (3-2) кимэдаси Тамао (2-3)
Горикияма (5-0) цукиотоси Асахисё (4-1)
Мусасиуми (2-3) хатакикоми Камэи (3-2)
Сёкэцу (2-3) хикиотоси Дайонами (1-4)
Дайрайдо (3-2) цукиотоси Тиёараси (2-3)
Хидэнофудзи (3-2) осидаси Хигонодзё (2-3)
Хисёфудзи (1-4) фусэн Тайка (0-5)
Вакамифудзи (3-2) цукиотоси Касугакуни (2-3)
Тамадайки (2-3) осидаси Рюо (1-4)
Адзумарю (2-3) осидаси Тойонокуни (3-2)
Мотимару (4-1) йорикири Сатояма (5-0)
Каонисики (2-3) осидаси Тёкодзан (1-4)
Араваси (3-2) осидаси Хакиай (4-1)
Кириновака (1-4) йорикири Сирононами (2-3)
Дзюмондзи (5-0) осидаси Фудзиадзума (4-1)
Тованояма (2-3) йорикири Такарафудзи (3-2)
Фукао (3-2) йоритаоси Тотиновака (4-1)
Токицукаса (1-4) цукиотоси Маэта (0-5)
Таканояма (1-4) сотогакэ Масунояма (2-3)
Сиронорю (4-1) дзубунэри Наканокуни (3-2)
Сацумахибики (2-3) хатакикоми Цуругидакэ (3-2)
Саданофудзи (2-3) осидаси Такаясу (1-4)


QR Code текущей страницы

QR Code