Результаты Нагоя 2010, день 7

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Корю (3-4) йорикири Сётэнро (2-5)
Тамаваси (2-5) кубихинэри Кимураяма (4-3)
Тамаасука (3-4) окуридаси Такамисакари (4-3)
Такэкадзэ (4-3) осидаси Хокуторики (4-3)
Моконами (4-3) сукуинагэ Бусюяма (3-4)
Гагамару (3-4) цукидаси Какидзоэ (1-6)
Симотори (3-4) оситаоси Хомасё (7-0)
Ваканосато (4-3) хатакикоми Коккай (4-3)
Какурю (7-0) йорикири Тосаютака (2-5)
Аран (3-4) хатакикоми Йосикадзэ (1-6)
Тотиодзан (4-3) йорикири Токусэгава (4-3)
Хакуба (2-5) тоттари Тотиносин (1-6)
Асасэкирю (0-7) йорикири Котосёгику (3-4)
Китатайки (2-5) йорикири Харумафудзи (3-4)
Баруто (4-3) осидаси Аминисики (3-4)
Токитэнку (5-2) хикиотоси Кайо (5-2)
Котоосю (7-0) йоритаоси Кисэносато (5-2)
Хакухо (7-0) уватэнагэ Кёкутэнхо (3-4)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Кайсэй (4-3) осидаси Камбаяси (3-4)
Кёкунанкай (5-2) хикиотоси Хотияма (4-3)
Саданоуми (3-4) катасукаси Асофудзи (5-2)
Хосикадзэ (3-4) йоритаоси Масурауми (0-7)
Вакатэнро (4-3) хикиотоси Тосаноуми (2-5)
Тойодзакура (5-2) осидаси Касугао (5-2)
Таманосима (2-5) уватэнагэ Ямамотояма (3-4)
Токусинхо (5-2) йорикири Масацукаса (7-0)
Сококурай (4-3) уватэнагэ Мацутани (3-4)
Сакаидзава (3-4) осидаси Сагацукаса (1-6)
Котокасуга (4-3) йорикири Тотинонада (2-5)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Мигикатаагари (2-2) йоритаоси Тооругава (3-1)
Хосидзакура (2-2) йорикири Тотинохама (3-1)
Вакакэнго (0-4) уватэнагэ Бякко (1-3)
Иноэ (2-2) осидаси Тотиясики (3-1)
Тотитэнко (1-3) йорикири Сакигакэ (2-2)
Дэваотори (1-3) йорикири Котоюки (0-4)
Котомисэн (3-1) хикиотоси Китадзоно (2-2)
Токидзакура (2-2) осидаси Дайонами (1-3)
Тамао (2-2) ситатэдасинагэ Аодзора (3-1)
Сёкэцу (1-3) хатакикоми Камэи (2-2)
Мусасиуми (2-2) котэхинэри Суругацукаса (3-1)
Тамадайки (1-3) сукуинагэ Хисёфудзи (0-4)
Янагава (2-2) окуритаоси Дайсёяма (1-3)
Кагамио (3-1) осидаси Сатояма (4-0)
Минами (3-1) йорикири Касугакуни (2-2)
Тайка (0-4) йорикири Рюо (1-3)
Тёкодзан (1-3) уватэнагэ Адзумарю (2-2)
Мотимару (4-0) йорикири Такатэру (3-1)
Каонисики (1-3) хатакикоми Тиёнокуни (2-2)
Аоки (2-2) уватэнагэ Араваси (3-1)
Такунисики (1-3) йорикири Хосихикари (2-2)
Дзюмондзи (4-0) осидаси Нионоуми (3-1)
Кёкусюхо (2-2) цукиотоси Рюхо (3-1)
Ониараси (2-2) йорикири Китахарима (3-1)
Сиронорю (3-1) цукиотоси Фудзиадзума (4-0)
Кириновака (1-3) осидаси Маэта (0-4)
Таканояма (1-3) йорикири Йосиадзума (2-2)
Сацумахибики (2-2) хатакикоми Наканокуни (3-1)
Тотиновака (3-1) окуридаси Цуругидакэ (2-2)
Саданофудзи (1-3) цукиотоси Такарафудзи (2-2)


QR Code текущей страницы

QR Code