Результаты Нагоя 2010, день 12

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Тамаасука (4-8) ситатэдасинагэ Сококурай (8-4)
Сагацукаса (2-10) хатакикоми Сётэнро (4-8)
Хокуторики (6-6) осидаси Кимураяма (5-7)
Гагамару (5-7) сукуинагэ Тамаваси (6-6)
Такамисакари (8-4) йорикири Тосаютака (6-6)
Симотори (4-8) йорикири Моконами (7-5)
Коккай (6-6) хикиотоси Какидзоэ (2-10)
Бусюяма (5-7) уватэнагэ Йосикадзэ (3-9)
Такэкадзэ (5-7) цукихидза Токусэгава (7-5)
Аран (8-4) йорикири Ваканосато (7-5)
Тотиодзан (7-5) осидаси Какурю (9-3)
Токитэнку (7-5) йорикири Асасэкирю (2-10)
Хакуба (3-9) йорикири Кёкутэнхо (6-6)
Аминисики (6-6) ситатэнагэ Тотиносин (3-9)
Котоосю (9-3) йорикири Хомасё (10-2)
Кисэносато (6-6) осидаси Харумафудзи (8-4)
Баруто (8-4) катасукаси Котосёгику (4-8)
Хакухо (12-0) кирикаэси Китатайки (5-7)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Масурауми (1-11) осидаси Таканояма (1-6)
Хосикадзэ (5-7) фусэн Ямамотояма (5-7)
Мацутани (6-6) цукиотоси Камбаяси (4-8)
Сакаидзава (6-6) йорикири Вакатэнро (7-5)
Кайсэй (6-6) хикиотоси Тосаноуми (6-6)
Тотинонада (6-6) йорикири Кёкунанкай (7-5)
Таманосима (5-7) кимэдаси Тойодзакура (7-5)
Саданоуми (6-6) йорикири Касугао (8-4)
Корю (7-5) осидаси Асофудзи (6-6)
Хотияма (7-5) хикиотоси Масацукаса (11-1)
Котокасуга (7-5) сукуинагэ Токусинхо (6-6)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Дайсёки (3-3) хатакикоми Сёхо (4-2)
Сэйро (3-3) окуридаси Кэй (2-4)
Бугэндай (4-2) ситатэнагэ Хокуо (5-1)
Асахисё (5-1) хатакикоми Тотиясики (4-2)
Котоюки (2-4) осидаси Токио (1-5)
Иноэ (3-3) йорикири Сакигакэ (2-4)
Кихоноуми (3-3) йорикири Китадзоно (4-2)
Таканоива (5-1) йорикири Карацууми (4-2)
Сэнсё (3-3) йорикири Наоэ (4-2)
Котокуни (4-2) хикиотоси Тотицубаса (5-1)
Судзаку (1-5) осидаси Хисёфудзи (2-4)
Дайрайдо (4-2) оситаоси Аодзора (3-3)
Тамадайки (2-4) йорикири Дайсёяма (3-3)
Янагава (4-2) цуридаси Хидэнофудзи (3-3)
Минами (3-3) ситатэнагэ Хаманисики (4-2)
Кагамио (4-2) осидаси Дайсёуми (5-1)
Тёкодзан (2-4) йорикири Рюо (1-5)
Сакагути (2-4) йорикири Токицукаса (1-5)
Адзумарю (3-3) окуритаоси Тиёнокуни (2-4)
Рикирю (3-3) йорикири Накано (4-2)
Икиой (4-2) йорикири Араваси (3-3)
Такатэру (5-1) хикиотоси Хакиай (4-2)
Нионоуми (4-2) осидаси Мотимару (5-1)
Тэрасита (2-4) йорикири Аоияма (3-3)
Сирононами (3-3) осидаси Сотайрю (2-4)
Китахарима (3-3) какэнагэ Хосихикари (4-2)
Рюхо (5-1) хатакикоми Фудзиадзума (4-2)
Такаясу (2-4) уватэнагэ Такунисики (1-5)


QR Code текущей страницы

QR Code