Результаты Нагоя 2010, день 11

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Сококурай (7-4) хикиотоси Сётэнро (3-8)
Бусюяма (5-6) йоритаоси Хокуторики (5-6)
Коккай (5-6) йорикири Такамисакари (7-4)
Такэкадзэ (5-6) йоритаоси Гагамару (5-6)
Тамаасука (4-7) осидаси Тосаютака (6-5)
Моконами (6-5) йорикири Кимураяма (5-6)
Тамаваси (5-6) йорикири Какидзоэ (2-9)
Ваканосато (7-4) йорикири Токусэгава (6-5)
Какурю (9-2) сукуинагэ Хомасё (10-1)
Кёкутэнхо (6-5) цуридаси Симотори (4-7)
Йосикадзэ (2-9) йорикири Асасэкирю (2-9)
Тотиодзан (6-5) осидаси Аминисики (5-6)
Аран (7-4) уватэнагэ Тотиносин (3-8)
Хакуба (2-9) йорикири Китатайки (5-6)
Баруто (8-3) оситаоси Кисэносато (6-5)
Кайо (6-5) фусэн Харумафудзи (7-4)
Котоосю (8-3) хатакикоми Токитэнку (6-5)
Хакухо (11-0) сукуинагэ Котосёгику (3-8)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Кайсэй (6-5) хатакикоми Вакатэнро (7-4)
Тойодзакура (7-4) цукидаси Камбаяси (4-7)
Ямамотояма (5-6) абисэтаоси Саданоуми (6-5)
Асофудзи (6-5) цукиотоси Токусинхо (6-5)
Масурауми (0-11) хикиотоси Тосаноуми (5-6)
Сакаидзава (5-6) хикиотоси Кёкунанкай (7-4)
Хотияма (7-4) кайнахинэри Касугао (7-4)
Таманосима (4-7) йорикири Мацутани (5-6)
Корю (6-5) йорикири Хосикадзэ (4-7)
Тотинонада (5-6) хатакикоми Сагацукаса (2-9)
Котокасуга (6-5) окуридаси Масацукаса (10-1)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Рэндайяма (3-3) йорикири Кайсин (2-4)
Огифудзи (1-5) йорикири Саданисики (0-6)
Тооругава (3-3) хикиотоси Тотинохама (4-2)
Манкадзё (4-2) котэнагэ Хосидзакура (3-3)
Хитатиго (2-4) осидаси Тотитэнко (1-5)
Фудзимото (2-4) ситатэхинэри Бякко (3-3)
Дэваотори (3-3) хатакикоми Токидзакура (2-4)
Котомисэн (3-3) йорикири Масутоо (4-2)
Вакарюсэй (1-5) йоритаоси Дайонами (2-4)
Горикияма (6-0) сукуинагэ Араумаго (5-1)
Мусасиуми (3-3) осидаси Тамао (2-4)
Тиёараси (2-4) хатакикоми Сёкэцу (3-3)
Камэи (3-3) йорикири Суругацукаса (4-2)
Йоцугурума (3-3) оситаоси Хигонодзё (2-4)
Фукунохана (3-3) йорикири Касугакуни (2-4)
Вакамифудзи (4-2) йорикири Тойонокуни (3-3)
Каонисики (3-3) оситаоси Рюдэн (2-4)
Аоки (4-2) осидаси Кёкусюхо (3-3)
Дзюмондзи (6-0) кубихинэри Сатояма (5-1)
Котоютака (3-3) уватэнагэ Тотихирю (2-4)
Фукао (4-2) йорикири Ониараси (3-3)
Сацумахибики (2-4) йорикири Масунояма (3-3)
Сиронорю (5-1) кирикаэси Тотиновака (4-2)
Вакакэнго (0-6) осидаси Маэта (1-5)
Таканояма (1-5) йорикири Кириновака (2-4)
Йосиадзума (4-2) хатакикоми Наканокуни (3-3)
Такарафудзи (4-2) осидаси Цуругидакэ (3-3)
Саданофудзи (3-3) йорикири Тованояма (2-4)


QR Code текущей страницы

QR Code