Результаты Хацу 2010, день 9

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Тойохибики (6-3) йоритаоси Хакуба (7-2)
Ивакияма (5-4) сотогакэ Тосаютака (6-3)
Хомасё (4-5) осидаси Китатайки (7-2)
Корю (1-8) ситатэнагэ Моконами (3-6)
Такамисакари (5-4) окуринагэ Тотинонада (2-7)
Таманосима (3-6) окуридаси Аран (7-2)
Тотиодзан (5-4) осидаси Симотори (3-6)
Сётэнро (3-6) ситатэнагэ Ваканосато (6-3)
Тамаваси (6-3) йоритаоси Токитэнку (5-4)
Асасэкирю (5-4) йорикири Аминисики (7-2)
Коккай (4-5) йорикири Кёкутэнхо (3-6)
Йосикадзэ (4-5) хикиотоси Бусюяма (1-8)
Гоэйдо (4-5) йоритаоси Миябияма (2-7)
Тойоносима (3-6) йорикири Какурю (4-5)
Котосёгику (4-5) йорикири Тотиносин (2-7)
Хокуторики (2-7) йорикири Кайо (5-4)
Такэкадзэ (4-5) йорикири Харумафудзи (7-2)
Котоосю (7-2) йоритаоси Баруто (8-1)
Кисэносато (5-4) кирикаэси Асасёрю (8-1)
Хакухо (8-1) йорикири Какидзоэ (4-5)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Суругацукаса (2-3) оситаоси Дзюмондзи (4-5)
Кёкунанкай (7-2) окуридаси Киёсэуми (5-4)
Касуганисики (4-5) уватэдасинагэ Сококурай (7-2)
Сирононами (2-7) осидаси Кириновака (2-7)
Гагамару (8-1) осидаси Тиёхакухо (4-5)
Тамаасука (4-5) осидаси Ямамотояма (3-6)
Кайхо (6-3) утигакэ Масацукаса (6-3)
Асофудзи (4-5) хикиотоси Хосикадзэ (3-6)
Вакакою (4-5) йоритаоси Сакаидзава (7-2)
Тойодзакура (4-5) осидаси Кимураяма (4-5)
Футэн'о (2-7) осидаси Вакатэнро (3-6)
Тосаноуми (5-4) хикиотоси Котокасуга (2-7)
Окиноуми (6-3) цукиотоси Сагацукаса (6-3)
Токусэгава (6-3) окуридаси Касугао (4-5)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Масутоо (3-2) йорикири Вакаинами (2-3)
Сакигакэ (2-3) котэнагэ Аоба (1-4)
Тамао (2-3) кимэдаси Хисёфудзи (3-2)
Тэруадзума (1-4) котэнагэ Тиёараси (0-5)
Тотихирю (4-1) осидаси Сакагути (3-2)
Бунгонисики (2-3) йорикири Каванари (1-4)
Ямасита (1-4) хатакикоми Хосидзакура (2-3)
Хаманисики (3-2) уватэдасинагэ Котокуни (2-3)
Вакарикидо (0-5) фусэн Тайка (1-4)
Ямасаки (2-3) йорикири Йоцугурума (3-2)
Адзумарю (4-1) уватэнагэ Фукао (5-0)
Икиой (3-2) йорикири Омирю (2-3)
Тёкодзан (2-3) ситатэнагэ Такунисики (1-4)
Фукунохана (3-2) хикиотоси Нионоуми (2-3)
Тотицубаса (4-1) окуринагэ Камэи (3-2)
Дайсёяма (3-2) йорикири Мацумидори (2-3)
Дайюбу (3-2) йоритаоси Сиронорю (2-3)
Ониараси (3-2) коматасукуи Такаясу (4-1)
Хигонодзё (0-5) хатакикоми Янагава (1-4)
Сёкэцу (2-3) сукуинагэ Кёкусюхо (3-2)
Тамадайки (2-3) осидаси Сатояма (1-4)
Касугакуни (3-2) осидаси Каонисики (2-3)
Сотайрю (4-1) йоритаоси Китадзоно (3-2)
Йосиадзума (2-3) йорикири Тотиновака (3-2)
Кайсэй (5-0) уватэнагэ Аоки (4-1)
Такатэру (3-2) йорикири Рюдэн (2-3)
Сацумахибики (0-5) цукиотоси Дайрайдо (1-4)
Камбаяси (2-3) йорикири Рикирю (1-4)
Наканокуни (4-1) йорикири Наканиси (3-2)
Саданофудзи (4-1) осидаси Куросава (3-2)
Рюхо (1-4) осидаси Хотияма (2-3)
Токусинхо (3-2) йоритаоси Дайсёуми (2-3)


QR Code текущей страницы

QR Code