Результаты Хацу 2010, день 12

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Сагацукаса (6-6) окуритаоси Симотори (6-6)
Такамисакари (6-6) цукиотоси Корю (3-9)
Хомасё (6-6) осидаси Моконами (5-7)
Тойохибики (9-3) йорикири Аран (8-4)
Коккай (4-8) хикиотоси Таманосима (6-6)
Тотинонада (4-8) катасукаси Сётэнро (3-9)
Ивакияма (8-4) йоритаоси Асасэкирю (5-7)
Тосаютака (8-4) сукуинагэ Ваканосато (8-4)
Бусюяма (1-11) йорикири Тотиодзан (7-5)
Китатайки (7-5) хикиотоси Аминисики (9-3)
Хакуба (8-4) йорикири Кёкутэнхо (6-6)
Хокуторики (2-10) осидаси Какидзоэ (6-6)
Тамаваси (7-5) цукидаси Кисэносато (7-5)
Тойоносима (6-6) йорикири Тотиносин (2-10)
Котосёгику (5-7) котэнагэ Йосикадзэ (5-7)
Миябияма (3-9) йорикири Какурю (6-6)
Баруто (9-3) йорикири Гоэйдо (6-6)
Котоосю (8-4) осидаси Такэкадзэ (5-7)
Хакухо (10-2) окуридаси Харумафудзи (9-3)
Кайо (6-6) йорикири Асасёрю (11-1)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Сирононами (4-8) йорикири Хосикадзэ (4-8)
Тойодзакура (5-7) йорикири Сококурай (8-4)
Касуганисики (5-7) окуридаси Тиёхакухо (5-7)
Асофудзи (6-6) йорикири Дзюмондзи (6-6)
Тосаноуми (6-6) кубинагэ Сакаидзава (9-3)
Кайхо (7-5) хикиотоси Вакатэнро (3-9)
Вакакою (7-5) хикиотоси Гагамару (9-3)
Кёкунанкай (8-4) уватэнагэ Касугао (7-5)
Футэн'о (4-8) йорикири Тамаасука (4-8)
Ямамотояма (6-6) цукидаси Кимураяма (5-7)
Окиноуми (8-4) йорикири Киёсэуми (7-5)
Кириновака (4-8) осидаси Котокасуга (4-8)
Токусэгава (7-5) йоритаоси Масацукаса (8-4)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Кимэнрю (3-3) уватэнагэ Горикияма (2-4)
Кайрю (5-1) осидаси Токио (4-2)
Хидэнофудзи (3-3) йоритаоси Тамао (2-4)
Кайсёрю (4-2) осидаси Кисомицуру (3-3)
Дайонами (2-4) осидаси Какурэйдзан (3-3)
Бунгонисики (2-4) йорикири Вакамифудзи (3-3)
Хокутоива (1-5) осидаси Каванари (2-4)
Кагамио (4-2) осидаси Арауми (3-3)
Омирю (3-3) йорикири Хосидзакура (2-4)
Такунисики (1-5) уватэнагэ Тайка (2-4)
Йоцугурума (4-2) осидаси Кихоноуми (3-3)
Тёкодзан (2-4) осидаси Ямасаки (3-3)
Дэваотори (4-2) йорикири Хакиай (5-1)
Мацумидори (2-4) осидаси Ваканосима (3-3)
Дайсёяма (4-2) йорикири Дайтэнсё (3-3)
Ониараси (3-3) уттяри Камэи (4-2)
Дайюбу (3-3) осидаси Амуру (4-2)
Сёкэцу (2-4) ситатэнагэ Сиронорю (3-3)
Такарафудзи (5-1) котэнагэ Такаясу (4-2)
Китахарима (3-3) осидаси Каонисики (2-4)
Минами (2-4) уватэнагэ Тованояма (3-3)
Касугакуни (3-3) ситатэнагэ Хосихикари (4-2)
Мотимару (2-4) йорикири Китадзакура (1-5)
Таканоива (3-3) уватэнагэ Тотиновака (4-2)
Дайрайдо (1-5) осидаси Накано (2-4)
Йосиадзума (3-3) йорикири Вакарюсэй (2-4)
Аоки (4-2) уватэнагэ Мацутани (5-1)
Такатэру (3-3) оситаоси Котоютака (4-2)
Рюдэн (2-4) ситатэнагэ Таканояма (3-3)


QR Code текущей страницы

QR Code