Результаты Хару 2013, день 11

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Харумафудзи (8-3) уватэнагэ Гоэйдо (7-4)
Котосёгику (7-4) йорикири Хакухо (11-0)
Кисэносато (7-4) осидаси Тойоносима (7-4)
Какурю (6-5) йорикири Токитэнку (3-8)
Тотиносин (4-7) йорикири Балт (7-4)
Тотиодзан (6-5) йорикири Такаясу (4-7)
Сёходзан (6-5) осидаси Аминисики (4-7)
Икиой (2-9) оситаоси Мёгирю (5-6)
Алан (6-5) хатакикоми Аоияма (7-4)
Такэкадзэ (6-5) хатакикоми Кайсэй (2-9)
Гагамару (4-7) уватэнагэ Тамаваси (3-8)
Сётэнро (6-5) йорикири Китатайки (8-3)
Окиноуми (9-2) йорикири Тиёнокуни (5-6)
Кёкутэнхо (4-7) йорикири Тойохибики (5-6)
Фудзиадзума (8-3) осидаси Дайдо (5-6)
Сотайрю (3-8) оситаоси Йосикадзэ (7-4)
Такарафудзи (7-4) йорикири Ваканосато (7-4)
Масунояма (5-6) осидаси Дзёкорю (6-5)
Оивато (5-6) цукидаси Саданофудзи (6-5)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Тамаасука (5-6) хикиотоси Котоюки (4-7)
Кёкусюхо (9-2) хатакикоми Дайкихо (7-4)
Асахисё (8-3) осидаси Сатояма (5-6)
Таканояма (4-7) йорикири Тиёотори (7-4)
Хомарэфудзи (6-5) осидаси Асасэкирю (9-2)
Йосиадзума (3-8) йорикири Таканоива (5-6)
Токусёрю (4-7) сукуинагэ Сэнсё (4-7)
Кагамио (6-5) йорикири Тэнкайхо (6-5)
Миябияма (2-9) йорикири Тандзо (5-6)
Вакакою (4-7) цукиотоси Акисэяма (6-5)
Кимураяма (4-7) осидаси Ониараси (5-6)
Адзумарю (10-1) цукиотоси Тотихирю (6-5)
Нионоуми (8-3) окуридаси Токусинхо (4-7)
Хотияма (4-7) йорикири Араваси (2-4)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Китахарима (4-2) осидаси Котокуни (3-3)
Аисака (0-6) йорикири Каванари (1-5)
Хигонодзё (3-3) йорикири Сэйро (4-2)
Тиёараси (5-1) осидаси Хамагути (4-2)
Сёхо (3-3) цукидаси Тиёо (4-2)
Камэи (6-0) уватэнагэ Тэруцуёси (5-1)
Бякко (1-5) сотогакэ Хокахо (2-4)
Масакадзэ (2-4) уватэнагэ Фукугорики (3-3)
Хигоараси (5-1) осидаси Такакихо (6-0)
Масуносё (3-3) оситаоси Казафудзан (2-4)
Кимикадзэ (3-3) осидаси Бусэйдзан (2-4)
Такагэппо (3-3) хикиотоси Яматофудзи (4-2)
Осунаараси (5-1) цукидаси Мусасиуми (4-2)
Ивасаки (2-4) йорикири Ириэ (3-3)
Аодзора (4-2) йорикири Кихоноуми (3-3)
Сасакияма (2-4) йорикири Котофукудзю (3-3)
Хоккайрю (4-2) йорикири Рюонами (5-1)
Рюо (2-4) сукуинагэ Рэндайяма (1-5)
Тованояма (0-6) осидаси Нотодзакура (1-5)
Вакакасуга (3-3) хатакикоми Амацу (2-4)
Нисикикадзэ (5-1) йорикири Дайгофудзи (4-2)
Нотоадзума (1-5) хатакикоми Сирорю (2-4)
Карацууми (3-3) йоритаоси Акинокава (2-4)
Асабэнкэй (4-2) йорикири Фудзиноуми (3-3)
Дайэйсё (3-3) осидаси Тэн'ити (4-2)
Мэйсэй (2-4) уттяри Хокудодзан (3-3)
Каоруфудзи (3-3) цукиотоси Тайга (4-2)
Тотиминато (3-3) котэнагэ Тэраомару (4-2)
Тотихаятэ (1-5) осидаси Икиносима (2-4)
Дайсэйхо (3-3) хатакикоми Дайкамифуса (2-4)

Сандаммэ

Восток Кимаритэ Запад
Кисэнояма (5-1) осидаси Миямару (4-2)
Йоцугурума (2-4) осидаси Кисомицуру (3-3)
Тооругава (3-3) осидаси Хакиай (4-2)
Мацубаяма (0-6) йорикири Ватанабэ (1-5)
Нисиути (3-3) йорикири Хитатиго (2-4)
Токусюдзан (3-3) осидаси Харухикари (4-2)
Окорю (3-3) уватэнагэ Оминато (2-4)
Такамисато (5-1) йорикири Котокин'о (4-2)
Адзумасато (2-4) осидаси Тотиносима (3-3)
Томисакаэ (3-3) осидаси Касугаминэ (2-4)
Косэй (3-3) йорикири Дайсёива (4-2)
Тотиносато (4-2) цукиотоси Бунгонисики (5-1)
Аратоси (3-3) йорикири Каварауми (2-4)
Дайкамикадзэ (5-1) котэнагэ Госи (6-0)
Хиэнрики (4-2) йоритаоси Сотэнрю (3-3)
Охара (2-4) осидаси Кайнорю (3-3)
Дайсёкай (2-4) осидаси Камиютака (3-3)
Орури (1-5) йорикири Хокутовака (2-4)
Вакааоба (5-1) осидаси Кэнхо (4-2)
Амур (4-2) йорикири Котодайго (3-3)
Хисанотора (1-5) осидаси Вакаяма (2-4)
Котоносю (3-3) хикиотоси Кёкуходзан (4-2)
Уно (2-4) йоритаоси Дайсёкаку (3-3)
Якуносима (2-4) осидаси Дайти (3-3)
Масутоо (5-1) йорикири Вакарикидо (6-0)
Асанодзё (2-4) йорикири Горикияма (3-3)
Саданокуни (4-2) йорикири Гэнкайхо (5-1)
Маэнофудзи (3-3) оситаоси Тотитайга (2-4)
Аврора (4-2) йорикири Рюодзан (3-3)
Асакоки (3-3) уватэнагэ Митохикари (2-4)
Таманотака (1-5) осидаси Тэраосё (2-4)
Кирю (4-2) йорикири Хакуёдзан (5-1)
Арадзиси (2-4) осидаси Хататидзё (1-5)
Такакасуга (4-2) йорикири Коорияма (3-3)
Корюяма (1-5) осидаси Дайтэнпаку (2-4)
Сатонофудзи (2-4) йорикири Юки (3-3)
Наниварю (2-4) осидаси Рюсэйо (3-2)
Цугарууми (0-6) оситаоси Моригаки (1-5)
Цуруноуми (5-1) хикиотоси Суэкава (4-2)
Барикимару (3-3) хатакикоми Тотигидакэ (2-4)
Онодзё (3-3) сотогакэ Минатосё (4-2)
Хигонорю (5-1) йорикири Тосаютака (6-0)
Киринофудзи (3-3) оситаоси Арагёси (2-4)
Дайнин (3-3) хикиотоси Ториндзан (2-4)
Дайсёдо (4-2) хикиотоси Тотикасуга (5-1)
Тэруносато (1-5) сотогакэ Дайсёмунэ (2-4)
Такэтоба (2-4) осидаси Сакабэ (3-3)
Масурю (2-4) сукуинагэ Окунияма (1-5)
Косинонами (3-3) йорикири Тэраоуми (4-2)
Кёкурюо (3-3) уватэнагэ Тиёсюхо (4-2)

Дзёнидан

Восток Кимаритэ Запад
Тотитэнсё (2-4) ситатэнагэ Канрю (3-3)
Кинунонами (6-0) осидаси Тамао (5-1)
Кодзан (1-5) йорикири Исихара (2-1)
Адзумасё (0-6) йорикири Котокудо (1-5)
Томонофудзи (3-3) осидаси Касугаива (2-4)
Гоноуми (5-1) осидаси Дайсёдзё (4-2)
Осэуми (1-5) окуридаси Дзюбан (2-4)
Кумао (3-3) йоритаоси Итадаки (4-2)
Тамаиссин (3-3) котэнагэ Канэко (2-4)
Цубоми (4-2) йорикири Мотокияма (3-3)
Дайтэн'ю (4-2) котэнагэ Сато (3-3)
Тагути (4-2) цукиотоси Хитэнрю (5-1)
Цубакифудзи (1-5) котэнагэ Кисэнисики (2-4)
Тоса (3-3) йорикири Окиноива (2-4)
Годзинрю (2-4) хикиотоси Кайновака (3-3)
Котомацуо (4-2) хансоку Дайюси (3-3)
Дэвадайки (2-4) хатакикоми Сасано (3-3)
Окунидакэ (2-4) уватэдасинагэ Хаккайрю (3-3)
Като (3-3) уватэнагэ Сакура (4-2)
Хикаругэндзи (2-4) котэнагэ Кёкухикари (3-3)
Кай (3-3) ситатэнагэ Хамадаяма (4-2)
Токутайхо (6-0) уватэнагэ Ако (5-1)
Асаносима (4-2) осидаси Тэраофудзи (3-3)
Тосэима (1-5) цукиотоси Аоки (2-4)
Дайсёфудзи (3-3) йорикири Минаторю (4-2)
Кумамото (4-2) оситаоси Хаятэ (5-1)
Дэванодзё (2-4) ситатэнагэ Амановака (3-3)
Рамбо (4-2) осидаси Сакаэфудзи (5-1)
Котоямато (3-3) уватэнагэ Хокутонами (4-2)
Мацуки (4-2) йоритаоси Сэтонисики (3-3)
Котодзэнсё (3-3) хикиотоси Хасэгава (2-4)
Имафуку (4-2) хикиотоси Курэнисики (5-1)
Итифудзи (1-5) осидаси Хокутосё (2-4)
Итако (3-3) йоритаоси Накано (2-4)
Кайсюн (3-3) йорикири Дайсирю (2-4)
Йосинофудзи (4-2) цукиотоси Хисацукаса (3-3)
Садаисаму (0-6) йорикири Исихараяма (1-5)
Михамауми (4-2) йорикири Котоомура (3-3)
Харуминато (3-3) осидаси Тибахибики (2-4)
Рикиюси (3-3) йоритаоси Котофубуки (4-2)
Оносё (5-1) осидаси Хакубидзан (4-2)
Бараки (5-1) цуридаси Комацу (4-2)
Адзумахикари (3-3) йорикири Итики (4-2)
Сикинокава (2-4) осидаси Адзумаяма (1-5)

Дзёнокути

Восток Кимаритэ Запад
Миямото (1-5) оситаоси Моримунэ (3-3)
Омори (4-2) осидаси Мадзима (3-3)
Нисихата (2-4) йорикири Симада (3-3)
Умэцу (3-2) уватэнагэ Хамагами (3-3)


QR Code текущей страницы

QR Code