Результаты Хару 2010, день 3

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Масацукаса (2-1) йорикири Моконами (1-2)
Сагацукаса (2-1) осидаси Касугао (1-2)
Бусюяма (2-1) котэнагэ Токусэгава (2-1)
Коккай (2-1) оситаоси Такамисакари (2-1)
Окиноуми (1-2) йорикири Таманосима (1-2)
Токитэнку (3-0) йорикири Хокуторики (0-3)
Асасэкирю (3-0) котэнагэ Йосикадзэ (0-3)
Китатайки (2-1) йорикири Такэкадзэ (1-2)
Ивакияма (3-0) осидаси Симотори (1-2)
Хакуба (1-2) йорикири Какидзоэ (1-2)
Миябияма (1-2) хикиотоси Хомасё (2-1)
Тотиодзан (2-1) осидаси Тосаютака (0-3)
Тамаваси (1-2) йоритаоси Тотиносин (2-1)
Тойохибики (1-2) оситаоси Котосёгику (3-0)
Гоэйдо (1-2) осидаси Аминисики (1-2)
Баруто (3-0) оситаоси Кисэносато (1-2)
Кёкутэнхо (0-3) йорикири Котоосю (2-1)
Харумафудзи (3-0) йорикири Какурю (0-3)
Аран (0-3) йорикири Котомицуки (2-1)
Кайо (2-1) йоритаоси Тойоносима (3-0)
Хакухо (3-0) йорикири Ваканосато (0-3)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Хосикадзэ (1-1) оситаоси Касуганисики (2-1)
Тамаасука (2-1) осидаси Дайдо (1-2)
Масурауми (2-1) кэкаэси Сирононами (1-2)
Саданофудзи (2-1) осидаси Кириновака (0-3)
Токусинхо (1-2) осидаси Ямамотояма (1-2)
Тойодзакура (2-1) окуридаси Вакатэнро (1-2)
Футэн'о (2-1) осидаси Тиёхакухо (3-0)
Кёкунанкай (1-2) хикиотоси Кайхо (1-2)
Сококурай (1-2) хатакикоми Корю (3-0)
Сакаидзава (1-2) ситатэнагэ Котокасуга (2-1)
Киёсэуми (0-3) хатакикоми Кимураяма (3-0)
Гагамару (2-1) осидаси Асофудзи (0-3)
Тосаноуми (1-2) йорикири Тотинонада (2-1)
Сётэнро (2-1) хатакикоми Вакакою (0-3)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Тотиясики (2-0) цукидаси Кисомицуру (1-1)
Каванари (2-0) йорикири Котокуни (1-1)
Фуруити (2-0) катасукаси Масутоо (1-1)
Аисака (1-1) осидаси Хигонодзё (2-0)
Яматофудзи (1-1) сукуинагэ Кумагаи (0-2)
Омирю (2-0) осидаси Фудзимото (1-1)
Сакагути (1-1) йорикири Янагава (2-0)
Хананосато (1-1) уватэдасинагэ Мусасиуми (2-0)
Сёхо (1-1) осидаси Тёкодзан (2-0)
Нанкайрики (1-1) йорикири Хаманисики (2-0)
Хомарэфудзи (2-0) осидаси Тэн'ити (1-1)
Адзумарю (1-1) осидаси Тойонокуни (2-0)
Масунояма (2-0) йорикири Маэта (1-1)
Йоцугурума (1-1) осидаси Сёкэцу (2-0)
Минами (2-0) хатакикоми Котоюки (1-1)
Дайтэнсё (1-1) оситаоси Китахарима (2-0)
Камэи (2-0) уватэнагэ Касугакуни (1-1)
Дайрайдо (1-1) катасукаси Мотимару (2-0)
Сиронорю (2-0) хатакикоми Такаясу (1-1)
Араваси (2-0) йорикири Кёкусюхо (1-1)
Хитатиго (1-1) ситатэнагэ Китадзоно (2-0)
Такарафудзи (1-1) йорикири Такатэру (2-0)
Таканояма (2-0) хиккакэ Дайсёуми (1-1)
Рюхо (1-1) йоритаоси Йосиадзума (2-0)
Суругацукаса (1-1) котэнагэ Кайсэй (2-0)
Аоки (1-1) йорикири Дзюмондзи (0-2)
Хотияма (2-0) осидаси Наканокуни (1-1)
Мацутани (2-0) йоритаоси Саданоуми (1-1)


QR Code текущей страницы

QR Code