Результаты Хару 2010, день 10

Макуути

Восток Кимаритэ Запад
Моконами (6-4) йорикири Хокуторики (3-7)
Китатайки (7-3) осидаси Коккай (6-4)
Бусюяма (3-7) хатакикоми Симотори (3-7)
Хакуба (5-5) ситатэнагэ Касугао (3-7)
Токусэгава (5-5) йорикири Йосикадзэ (4-6)
Ивакияма (6-4) окуридаси Сагацукаса (5-5)
Таманосима (4-6) осидаси Такэкадзэ (2-8)
Миябияма (8-2) осидаси Такамисакари (6-4)
Окиноуми (4-6) йорикири Какидзоэ (5-5)
Токитэнку (8-2) йоритаоси Тотиносин (7-3)
Асасэкирю (7-3) хатакикоми Хомасё (7-3)
Тотиодзан (7-3) катасукаси Котосёгику (7-3)
Тамаваси (3-7) хатакикоми Аран (1-9)
Кисэносато (5-5) йорикири Кёкутэнхо (1-9)
Какурю (2-8) окуридаси Аминисики (6-4)
Ваканосато (3-7) цукиотоси Тойоносима (4-6)
Харумафудзи (9-1) ватасикоми Тойохибики (1-9)
Кайо (5-5) оситаоси Котомицуки (7-3)
Баруто (10-0) йорикири Котоосю (7-3)
Хакухо (10-0) сукуинагэ Тосаютака (1-9)

Дзюрё

Восток Кимаритэ Запад
Касуганисики (5-5) оситаоси Ямамотояма (4-6)
Тойодзакура (6-4) хикиотоси Сирононами (2-7)
Масурауми (7-3) оситаоси Футэн'о (4-6)
Кириновака (4-6) осидаси Сококурай (5-5)
Котокасуга (7-3) йорикири Вакатэнро (5-5)
Дайдо (6-4) йоритаоси Корю (8-2)
Асофудзи (5-5) какэнагэ Токусинхо (4-6)
Тамаасука (8-2) осидаси Кимураяма (6-4)
Гагамару (5-5) осидаси Кёкунанкай (4-6)
Саданофудзи (4-6) хатакикоми Тосаноуми (4-6)
Масацукаса (4-6) кубинагэ Кайхо (3-7)
Тиёхакухо (6-4) йорикири Тотинонада (7-3)
Сётэнро (4-6) хикиотоси Киёсэуми (3-7)
Сакаидзава (3-7) цукитаоси Вакакою (5-5)

Макусита

Восток Кимаритэ Запад
Аодзора (2-3) осидаси Кисомицуру (1-4)
Бунгонисики (2-3) хатакикоми Токицукаса (3-2)
Тиёнокуни (4-1) йорикири Хосидзакура (3-2)
Тотинояма (2-3) уватэнагэ Рюдзинсакари (3-2)
Каванари (2-3) йорикири Токидзакура (3-2)
Фуруити (4-1) кайнахинэри Котокуни (3-2)
Аисака (1-4) йоритаоси Бугэндай (2-3)
Хокуо (3-2) уватэнагэ Тайка (4-1)
Хидэнофудзи (3-2) йоритаоси Фудзимото (2-3)
Кумагаи (1-4) цукиотоси Тэнроку (2-3)
Сакагути (3-2) йорикири Мусасиуми (4-1)
Тёкодзан (3-2) хатакикоми Рюо (4-1)
Акиноминэ (1-4) осидаси Тэн'ити (2-3)
Адзумарю (2-3) сукуинагэ Нанкайрики (3-2)
Дайюбу (3-2) ситатэнагэ Дэваотори (2-3)
Минами (4-1) уватэнагэ Масунояма (3-2)
Икиой (2-3) цукиотоси Маэта (1-4)
Камэи (3-2) йоритаоси Дайтэнсё (4-1)
Дайрайдо (3-2) осидаси Дайсёяма (2-3)
Таканоива (2-3) цукитаоси Ониараси (3-2)
Такаясу (4-1) осидаси Амуру (3-2)
Фукао (2-3) фусэн Хитатиго (1-4)
Сацумахибики (3-2) йоритаоси Китадзоно (2-3)
Фудзиадзума (3-2) цукиотоси Хакиай (2-3)
Рюдэн (1-4) йоритаоси Хосихикари (2-3)
Йосиадзума (3-2) йорикири Сотайрю (2-3)
Рюхо (3-2) хатакикоми Котоютака (2-3)


QR Code текущей страницы

QR Code